''Minnətdarıq'' adlı Respublika rəsm müsabiqəsinin qalibləri müəyyənləşib. - Xəbərlər - ADRQ
sa sa 385
''Minnətdarıq'' adlı Respublika rəsm müsabiqəsinin qalibləri müəyyənləşib. ''Minnətdarıq'' adlı Respublika rəsm müsabiqəsinin qalibləri müəyyənləşib. May 26, 2020 | 07:14 / Sərgilər

Müsabiqəyə respublikanın əksər şəhər və rayonlarından olan 600-ə yaxın müəllifin 650 işi təqdim olunmuşdur.

Müsabiqənin mükafatlandırma fondu aşağıdakı qaydada müəyyənləşdirilmişdir.

5-12 yaş arası üçün

I yer (1 nəfər) –planşetli molbert

II yer (1 nəfər) –24-lü sulu boya dəsti

III yer (1 nəfər) –24-lü quaş dəsti

Həvəsləndirici mükafat (10 nəfər) – 12-li akril dəsti

12-17 yaş arası üçün

I yer (1 nəfər) –molbert

II yer (1 nəfər) –24-lü akril dəsti

III yer (1 nəfər) – 24-lü sulu boya dəsti+masa üstü molbert

Həvəsləndirici mükafat (10 nəfər) – 12-li quaş dəsti

17-30 yaş üçün

I yer (1 nəfər) – 1500 manat

II yer (1 nəfər) –1000 manat

III yer (1 nəfər) –500 manat

Həvəsləndirici mükafat (5 nəfər) - 300 manat

Müsabiqənin yekun sərgisi virtual qaydada Ramazan bayramı və 28 May Respublika Günü ilə əlaqədar elan olunmuş tətil günləri başa çatdıqdan sonra cari il iyun ayının 5-də saat 17:00-da keçiriləcəkdir. Sərgini Azərbaycan Dövlət Rəsm Qalereyasının və Xətai Sənət Mərkəzinin sosial media hesabları üzərindən izləmək mümkün olacaqdır.

COVİD-19 pandemiyası ilə əlaqədar tətbiq olunan sosial izolyasiya tədbirləri ilə əlaqədar insanların saglamlığının qorunması məqsədi ilə mükafata layiq görülən şəxslərin (5-12, və 12-17 yaş kateqoriyası üzrə) mükafatları, o cümlədən iştirakçıların diplomları 2020-ci il iyun ayının 8-dən 12-dək Xətai Sənət Mərkəzində gün ərzində (saat 10:00-dan 18:00-dək) mərhələli surətdə təqdim olunacaqdır.
Pul mükafatlarına layiq görülən şəxslər isə bank hesablarını açmalı, bank rekvizitlərini və şəxsiyyət vəsiqələrinin surətini Mədəniyyət Nazirliyinə (Bakı şəhəri, Hökümət Evi, Ü.Hacıbəyli küçəsi 80, 5-ci alaqapı, 3-cü mərtəbə, 305-ci otaq, telefon: 012 493-93-85) təqdim etməlidirlər.
Bundan sonra mükafatlar müəyyən olunmuş qaydada qaliblərin bank hesablarına köçürülüəcəkdir.

Müsabiqənin mükafatlarına layiq görülənlərin siyahısı aşağıda göstərilmişdir.

5-12 yaş
1-ci yer - Kərimli Cəlil Zaur oğlu
2-ci yer - Nəcəfova Zeynəb Seyran qızı
3-cü yer - Həsənzadə Bəyaz İlkin oğlu
Həvəsləndirici mükafat 10- yer
1. Əlizadə Xədicə Məhərrəm qızı
2. Əkbərova Əlif
3. Cəbrayılova Nəzrin Samir qızı
4. Mehtiyev Səlim Aslan oğlu
5. Quluzadə Kamran Pərviz oğlu
6. Əliyev Xəlil Füzuli oğlu
7. Əliyeva Həcərxanım Vaqif qızı
8. Mükayilli Nazlı Seymur qızı
9. Məmmədova Aytən
10. Hüseynli Nuray Elman qızı
12-17 yaş
1-ci yer - Abdullayeva Lalə Əsgər qızı
2-ci yer - İbrahimzadə Nərgiz Azər qızı
3-cü yer -Məmmədov Raul Valehoviç
Həvəsləndirici mükafat 10 yer
1. Məmmədova Nərgiz
2. Mehdizadə Mehrin Mehdi qızı
3. Əzimova Şəbnəm Aqşin qızı
4. Əliyeva Leyla Ruslan qızı
5. Dadaşzadə Surə Elşən qızı
6. Bəxşiyeva Nəzrin İqbal qızı
7. Əhmədli Aytac Zaur qızı
8. Quluyeva Aydan Ramil qızı
9. Həzənzadə Fatimə Vidadi qızı
10.Həsənli Sevən İltifat oğlu
17-30 yaş
1-ci yer - Aygün Xanalıyeva Mobil qızı
2-ci yer - Nəsirli Zərifə İbadət qızı
3-cü yer- Abbaszadə Rüfət Zakir oğlu
Həvəsləndirici mükafat (5 nəfər)
1.Tomtiyeva Ailə Asif qızı
2. Kərimova Arifə Arif qızı
3. Nəcəfova Çiçək Füzuli qızı
4. Qəhrəmanova Elminaz Tahir qızı
5. Bəxşəliyeva Gülşən Allahyar qızı

Əsəri sərgilənəcək müəlliflərin siyahısı

17-30 yaş qrupu üzrə seçilənlər:
1.
Abasova Gülnisə Rəşid qızı 22.07.2002
Sumqayıt 4 saylı Diyarşünaslıq klubu
2.
Afət Hüseynova Həsən qızı 17.11.2002
Qazax Qalereyası
3.
Aliyə Tomtiyeva Asif qızı 04.02.2000
Azərbaycan Dövlət Rəssamlıq Akademiyası
4.
Arifə Kərimova Arif qızı 25.05.2002
Azərbaycan Dövlət Rəssamlıq Akademiyası
5.
Aygün Xanalıyeva Mobil qızı 28.09 .1996 (1)
Azərbaycan Dövlət Rəssamlıq Akademiyası
6.
Aynur Mikayılova Alim 22.11.1991 (1)
Aynur Art Rəsm kursu.
7.
Aysel Mayılova Ziyadxan 05.03.1995 (2)
Şəmkir Rayon Çinarlı qəsəbəsi N.Süleymanov adına 2 saylı tam orta məktəbinin təsviri incəsənət müəlliməsi
8.
Aytac Ələkbərli Sərxan 04.07.2001
Azərbaycan Dövlət Rəssamlıq Akademiyası
9.
Aytac Həsənzadə Cavid qızı 22.08.2000 (1)
Azərbaycan Dövlət Rəssamlıq Akademiyası
10.
Aytəkin Seyfullazadə Rasim qızı 07.01.2001
Həvəskar rəssam
11.
Azərin Pirəliyeva Azər qızı 20.08.2001
ADPK təsvir incəsənət müəlliməliyi 4 cü kurs
12.
Babayeva Fərəh Ələkbər qızı 08.01.1995
Azərbaycan Dövlət Rəssamlıq Akademiyası
13.
Baxışzadə Nərgiz İlqar qızı 20.06.1992
Palitra resm dərnəyi
14.
Bəkirova Nübar Maarif qızı 29.12.2001
Azərbaycan Dövlət Mədəniyyət və İncəsənət Universiteti
15.
Cavadova Alsu Süleyman qızı 06.10.2002
Sərbəst həvəskar rəssam
16.
Çiçək Nəcəfova Füzuli qızı 02.04.2002
Bakı Dövlət Universiteti
17.
Elanə Hacıyeva Rəhman qızı 16.05.2000
Azərbaycan Dövlət Pedaqoji Universiteti
18.
Elçin Hüseyn Vahid oğlu 01.09.1996
Azərbaycan Dövlət Rəssamlıq Akademiyası
19.
Elgün Kəngərli David oğlu 05.06.2002
Azərbaycan Dövlət Rəssamlıq Akademiyası
20.
Əliyeva Nərmin Osman qızı 28.01.1992
21.
Elminaz Qəhrəmanova Tahir 04.10.1993
Azərbaycan Dövlət Rəssamlıq Akademiyası
22.
Əsgərova Fidan 2000ci il
NAKO edu club
23.
Əsmər Heybətova Telman qızı 03.02.2002
Azərbaycan Dövlət Rəssamlıq Akademiyası
24.
Fatimə Əhmədova Seyfəddin qızı 12.12.2002 (2)
Şirvan şəhər 2 nömrəli tam orta məktəb
25.
Fəridə Həsənli Eldar qızı 17.03.92
İncəsənət kolleci, Rəssamlıq Akademiyası
26.
Firuzə Süleymanova 27.10.1993
Panda School tədris mərkəzi
27.
Gülşən Baxşəliyev Allahyar 16.04.1999 (1)
Sumqayıt şəhər 1 nömrəli UGİM
28.
Kamilla Mirzəyeva Rauf qızı 11.03.2000
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti
yanında Dövlət İdarəçilik Akademiyası
29.
Gülnarə Rasim 09.07.2002
Lənkəran Dövlət Humanitar Kolleci
30.
Leyla Mehdizadə İlham 21.12.2001
Biləsuvar Dövlət Rəsm Qalereyası
31.
Mərdanlı Həzrət Ruslan oğlu 30.01.2002
ADRA nəzdində İncəsənət Kolleci
32.
Rüfət Abbaszadə Şakir 21.01.1991
Biləsuvar Dövlət Rəsm Qalereyası
33.
Səma Mehdiyeva Namiq qızı15.07.2001
ADRA nəzdində İncəsənət Kolleci
34.
Təhməzova Günay Mehti 28.08.1991 (2)
Ceyranbatan qəsəbə Uşaq İncəsənət
35.
Ülkər Hümmətzadə Yaşar qızı 07.10.1991
Askerov studia
36.
Ülviyyə Qasımlı Eyvaz qızı 09.01.1998
bos
37.
Xədicə Babayeva Fikrət qızı 17.06.2002 (1)
Azərbaycan Dövlət Pedaqoji Kolleci-Tesviri incəsənət müəllimliyi
38.
Zərifə Nəsirli İbadət 17.09.1997
Azərbaycan Dövlət Rəssamlıq Akademiyası
12 -17 yaş arası seçilənlər
1.Abasova Lalə Azər 07.08. 2007
4 nömrəli usaq incəsənət məktəbi
2.Abdullayeva Aysu Abdullah 20.02.2009
Sabunçu rayonu 296 nömrəli məktəb
3.Abdullayeva Fatimə Həşim 08.06.2006
4 nömrəli usaq incəsənət məktəbi
4
Abdullayeva Nigar 18.04.2008 (2)
Panda School tədris mərkəzi
5
Adıxan Nəzərov Nizami 30.04.2008 (2)
5 nömrəli Uşaq İncəsənət məktəbi
6
Ağamirzəyeva Nərmin Sadəddin qızı 30.12.2007 (2)
SUMQAYIT ŞƏHƏR ƏHMƏD
BAKIXANOV ADINA 1N-Lİ UİM
7
Ağayeva Əfqanə Natiq
02.02.2007
Şamaxı şəhər İncəsənət TMRŞ
8
Aişə Bəşirova Bəşir 18.12.2008
Tədris mərkəzi
9.
Almaz İsmayılova Tariyel 11.10.2004 (2)
Şamaxı şəhər İncəsənət Təhsili
10
Arzu İbrahimli Tofiq 19.02.2004
Şamaxı şəhər İncəsənət TMRŞ
11
Arzu Zərbaliyeva Ömər 07.08.2008
Şamaxı şəhər İncəsənət TMRŞ
12
Ayaverdiyeva Nərgiz Telman 02.09.2006
Sumqayıt şəhər Bülbül adına 2saylı UİM
13
Aydan Quliyeva
1.10.2007
Şirvan Dövlət Rəsm Qalereyası
14
Ayla Mahmudova Kazım qızı 01.01.2008
Şəki
15
Ayla Mustafayeva Möhüd 04.08.2006
Şirvan Dövlət Rəsm Qalereyası
16
Aysu Xələfova Elmir qızı 27.11.2006
Biləsuvar r-n Biləsuvar DövlətRəsm Qalereyası
17
Aytac Əhmədli Zaur 04.10.2003
Sumqayıt şəhər Bülbül adına 2saylı UİM
18
Aytac Əhmədova Əliağa 30.12.2004
Nizami tədris mərkəzi
19
Aytac Əliyeva Rəşad 17.08.2013
147 saylı Texniki Humanitar liseyi
20
Aytac Paşayeva İsgəndər 18.07.2008 (2)
Xətai Sənət Mərkəzi
21
Aytən Məmmədova Xalidovna 05.11.2003
258 nömrəli məktəb
22
Ayxan İsazadə Elşən oğlu 22.10.2006
Şamaxı şəhər İncəsənət Təhsili Mərkezi
23
Babyeva Röya Elnur qızı 06.07.2007
Lənkəran Dövlət Humanitar Kolleci
24
Baxşıyeva Nəzrin İqbal 06.10.2003
Boykəndil kənd tam orta məktəbi
25
Bənövşə Nəcəfov Füzuli 22.03.2003
Lənkəran Şəhər Uşaq Rəssamlıq məktəbi
26
Bəyaz Həsənzadə İlkin 26.09.2009
Bülbül adına 2 nömrəli U. İ . M.
27
Cəfərova Emiliya. Aqşın qızı 22.01.2006
AMK tərkibində İncəsənət Gimnaziyası
28
Dadaşzadə Surə Elşən qızı 29.10.2006
Balaxanı Mədəniyyət Evi
29
Əliyeva Leyla Ruslan 14.02.2008
Qazax qalereya dərnək üzvü
30
Ema Carçlı Ramin qızı 22.07.2005
5 nömrəli Uşaq İncəsənət məktəbi
31
Əsgərzadə Nailə Elnur qızı 02.09.2009
104nömrəli tam orta məktəb
32
Əskərova Aytən Maşallah qızı
13.03.2006
1 Nömrəli UGIM
33
Əsmər Məmmədova Emil 05.06.2006
Biləsuvar rayon Xırmandalı kənd uşaq incəsənət məktəbi
34
Əzimli Fidan Əhliman 29.01.2005 (1)
Biləsuvar rayon Xırmandalı kənd uşaq incəsənət məktəbi
35
Əzimova ŞəbnəmAqşın qızı
28.04.2003
V.Əmiraslanovadına 2saylı tam orta məktəb
36
Fatimə Axundova 25.01.2006 (2)
Bakı şəh, Nizami r-nu, 10 nömrəli tam orta məktəbin 9ç sinif şagirdi
37
Fatimə Mirzəyeva Elçin qızı 31.01.2005
T.İsmayılov adına 6 saylı məktəb lisey
38
Fatimə Talıblı Fərhad
14.04.2006
Panda School tədris mərkəzi
39
Fərqanə Məmmədova15.05.2003 (1)
69 nömrəli tam orta məktəb
40
Fidan Əzizova Hüseyn 14.11.2007
Biləsuvar Dövlət Rəsm Qalereyası
41
Fidan Məhərrəmli Kamil 03.01.2006
Füzuli şəhər 2 nömrəli UGİM
42
Fidan Səfərli Famil 20.01.2006
Bakı şəhəri 2 nömrəli UGİM
43
Fidan Talıbzadə Samir qızı
12.07.2008
Sumqayıt şəhər Bülbül adına 2 saylı uşaq incəsənət mərkəzi
44
Zeynəb Hüseynova Elnur 6.10.2005
4 nömrəli UGIM
45
Gülarə Hüseynli Rəşid
11.02.2008
Rasim Ocaqov adına Şəki UGİM
46
Günay Əskərzadə Füzuli qızı
05.01.2006 (2)
Şamaxı şəhər İncəsənət Təhsili Mərkəzi Rəssamlıq şöbəsi
47
Həcər Mustafazadə Elnur 19.06.2008
2 nömrəli uşaq musiqi məktəbi
48
Həsən Alməmmədli Elmar 29.01.2006
245 nömrəli tam orta məktəb
49
Həsənzadə Fatimə Vidadi 13.01.2006
--------------------------------------
50
Heyderov Elsever Qoşqar 07.10.2006
Lənkəran Dövlət Humanitar Kolleci
51
Heydərova Zeyneb Qosqar15.02.2003 1)
Lənkəran Dövlət Humanitar Kolleci
52
Hüseynli Aysu Vüqar 05.01.2004
Şamaxı şəhər İncəsənət Təhsili Mərkəzi Rəssamlıq şöbəsi
53
Hüseynova Rəvanə Rəşad qızı 17.03.2005
Nərimanov rayonu, Məktəb Lisey Kompleksi
54
İbrahimzadə Nərgiz Azər qızı
07.11.2006
Lənkəran şəhər uşaq rəəsammlıq məktəbi
55
İlahə Ağayeva Şöhlət qızı: 27.01.2006
Qara Qarayev adına mərkəzi incəsənət məktəbi
56
İlahə Məmmədli Zəfər qızı 20.05.2005 (2)
5 nömrəli Uşaq İncəsənət məktəbi
57
İsrafilov İsmayıl Elxan oğlu 15.01.2007 (2)
Sumqayıt şəhər 1nömrəli UGİM
58
Kübra Aslanova Həsən
21.10.2006 (2)
Şamaxı şəhər İncəsənət Təhsili Mərkəzi Rəssamlıq şöbəsi
59
Lalə Abdullayeva Əsgər 03.09.2006
Qazax qalereya dərnək üzvü
60
Ləman Sanılı Abbas qızı
20.03. 2007
Aynur Art Rəsm kursu.
61
Leyla Abbaszadə Nazim
31.01.2003
V.Mustafazadə adına incəsənət məktəbi
62
Leyla Fərəcova Ramin
09.11.2008
Biləsuvar rayon Xırmandalı kənd uşaq incəsənət məktəbi
63
Mahmudlu Fəridə Emin (2) 23.03.2008
ƏHMƏD BAKIXANOV ADINA 1N-Lİ UİM
64
Mehdizadə Mehrin Mehdi 13.09.2006
158 məktəb
65
Məlahət Quliyeva Vüqar qızı 28.05. 2004
Biləsuvar rayon Bİləsuvar Dövlət Rəsm Qalereyası
66
Mələk Həşimova Həşim
11.11.2004
Palitra rəsm dərnəyi
67
Məmmədova Fatimə Asif 13.08.2006
4 nömrəli usaq incəsənət məktəbi
68
Mirzeyeva Arzu İlqar 17.01.2006
Lənkəran Şəhər Uşaq Rəssamlıq məktəbi
69
Nəcibə Mehdiyeva Saiq 25.09.2006
4 nömrəli Uşaq İncəsənət məktəbi
70
Nigar Kərimova Namiq qızı 03.07.2006
Sumqayıt şəhər 1nömreli UGİM
71
Nigar Kərimova Yaşar
06.01.2006 (1)
Vaqif Mustafazadə adına 2 sayli musiqi məktəbi
22
Niyazova Xuraman Vusal 17.03.2007 (1)
Laçın rayon 20 nömrəli tam orta məktəb
33
Nübar Dadaşova Qafqaz 03.11.2008
2 saylı İncəsənət Məktəbi
74
Nuray Hüseynli Gündüz qızı 21.02.2005 (2)
Sumqayıt şəhər 1nömrəli UGİM
75
Nuray Qarayeva Samin
31.08.2008 (1)
Lənkəran Şəhər Uşaq Rəssamlıq məktəbi
76
Nuray Qurbanova Eldəniz 05.12.2007 (2)
Qazax qalereya dərnək üzvü
77
Nuray Sanılı Nizami
12.06.2006
5 nömrəli Uşaq İncəsənət məktəbi
78
Orucova Zümrüd Rəşad qızı
12.09.2007
Süleyman Ələsgərov adına 1Nli Uşaq incəsənət məktəbi
79
Paşayeva Fidan Bilal qızı
27.05.2006
Xəzər rayonu 216 nömrəli tam orta məktəb
80
Qasımlı Gülanə Ramiz qızı 07.07.2006
Qara Qarayev adına mərkəzi incəsənət məktəbi
81
Ramil Mustafayev Nəsimi 30.05.2006 (2)
Ocaqov adına ŞəkiUGİM
82
Rəhman Musayev Loğman oğlu
01.02.2003
Qazax qalereya dərnək üzvü
83
Səbinə Abdullayeva Elnur
29.04.2003
Biləsuvar Dövlət Rəsim Qaleriyası
84
Şəbnəm Abbaszadə Həşim 20.10.2005
Biləsuvar Dövlət Rəsm Qalereyası
85
Sedayə Nurullayeva Zaur
07.10.2007
58 nömrəli tam orta məktəb
86
Səma Əsədova Rza qızı (1)
27.07.2006
Lənkəran Şəhər Uşaq Rəssamlıq məktəbi
87
Sevən Həsənli İltifat 01.09.2005 (1)
Sumqayıt şəhər Bülbül adına 2saylı Uşaq İncəsənət məktəbi
88
Sevil Mirzəyeva Malik 1.10.2003
Şəki şəhər 17 Nli tam orta məktəb Şəki UGİM
89
Sevinc Heydərova Mübariz qızı
30.11.2004
138 sayli tam orta məktəb
90
Seyidova Məryəm Namiq qızı
18.04.2004
Lənkəran şəhər uşaq rəssamlıq məktəbinin məzunu
91
Şükürova Əfsanə Şahin 28.06.2005
SUMQAYIT ŞƏHƏR ƏHMƏD BAKIXANOV ADINA 1N-Lİ UİM
92
Tağıyeva Ayan Azər 25.05.2007
Lənkəran Dövlət Humanitar Kolleci
93
Tağızadə Elvira Zahid 10.09.2003
AMK tərkibində İncəsənət Gimnaziyası
94
Talıbova Mariyat Teymurovna
17.07. 2007
4 nömrəli Uşaq İncəsənət məktəbi
95
Vüsalə Ələkbərova Məhərrəm qızı 30.10.2005
Balakən rayonu Humanitar ve Texniki təmayülü Lisey
96
Xəlilova Şəmsiyyet Şamil qızı
21/12/2006
Lənkəran Şəhər Uşaq Rəssamlıq məktəbi
97
Yeganə Səmədli Şahin
02.06.2005
Şamaxi şəhər İncəsənət Təhsili Mərkəzi Rəssamlıq şöbəsi
98
Zərbaliyeva Gözəl Ömər
27.02.2009
Panda School tədris mərkəzi
99
Raul Məmmədov Valehoviç 30.04.2008
5-12 yaş seçilənlər
1
Ağayeva Aynişan Elməddin
24.04.2011
Ceyranbatan qəsəbə Usaq İncəsənət Məktəbi
2
Ahu Bayramlı Elmar
08.11.2010
284 saylı məktəb
3
Aminə Axundzadə Ramin 30.11.2010
Qazax qalereya dərnək üzvü
4
Araz Qədirzadə Bəxtiyar
12.06.2010
Xətai rayonu. 25saylı məktəb
5
Aslanlı Kamil
19.01.2011
Sumqayıt şəhəri Verbal tedris merkezi
6
Ayan Kərimova Vahid 04.07.2011 T
Günəşli
7
Babayev Fikret Daşqın
02.08 2011 (1)
Şamaxl 9 sayli orta məktəbi
8
Binyətova Aygün Samir qızı
09,07,2010
Elşən Hüseynov adına 2 saylı tam orta məktəb
9.
Dadaşova Aysel Yusif qızı 05.09.2009
4 nömrəli usaq incəsənət məktəbi
10
Dəniz Kazımlı Şəhriyar
: 27.02.2010
Lənkəran Şəhər Uşaq Rəssamlıq məktəbi
11
Dostəliyeva Xədicə
16.10.2012
H.Abbasov adına mədəniyyət mərkəzi
12
Əhmədli Ayçinin Tural qızı
28.01.2013
2 nömrəli uşaq və gənclərin inkişaf mərkəzi
13
Əhmədov Tural Kamran oglu
15.02.2009
Sumqayıt şəhəri Verbal tədris mərkəzi
14
Əhmədov Yusif İsmayıl
11.11.2009
SUMQAYIT ŞƏHƏR ƏHMƏD BAKIXANOV ADINA 1N-Lİ UİM
15
Əhmədova Jala Anar qızı
20 07 2011
Bakı Avropa Liseyi Təsviri Sənət Qaləreyası
16
Əhmədova Nuray İlkin i: 25.04.2010
Sabunçu rayonu 137 saylı orta məktəb
17
Ələkbərova Fatimə
2010
NAKO EDU club
18
Əli Xəlil Fazil
26.09.2010 (1)
Maştağa qəsəbəsi 255 saylı orta məktəb 3b
19
Elif Əkbərova
25.06.2010
1 Nömrəli UşaqGənclər İnkişaf Mərkəzi
20
Əlirza Rzalı Bakir
28.03.2009
Füzuli şəhər 2 nömrəli Uşaq İncəsənət Məktəbi
21
Əliyeva Həcərxanım Vaqif : 03.09.2010
Q.Qarayev adına incəsənət məktəbi
22
Əlizadə Xədicə Məhərrəm qızı 30.05.2009
Sumqayıt şəhər Bülbül adına 2saylı UİM
23
Emil Mirzəyev Aqil
11.04.2011
4 nömrəli UGIM
24
Emiliya Cəfərova 05.07.2009
1 Nömrəli Uşaq-Gənc
25
Əmirxanlı Rüqəyyə Samir qızı
: 22.01.2012
Sumqaıt şəh 36 saylı məktəb Verbal tedris məktəbi
26
Əsgərli Əsmanur Ceyhun qızı
04.07.2010
Nizami rayonu 145 saylı orta məktəb
26
Əskərzadə Yağmur Elçin qızı 12.03.2010
Buzovna art studio
28
Fatimə Mirzəzadə Bəhruz qızı
28.04.2009
Lənkəran şəhər Uşaq Rəssamlıq məktəbi
29
Hacızadə Sevinc Həmzə qızı 24.10.2014
64 N məktəb tesviri sənət Asudə vaxt mərkəzi
30
Həsənova Fatimə Ceyhun 28.05.2009
Sumqayıt şəhəri, N.Tusi adına 12 nömrəli m
31
Hüseynli Nuray Elman qızı 22.02.2014
Məktəbə qədər hazırlıq Şamaxı şəhər
32
İsalı Məryəm 22.05.2009
Sumqayıt şəhəri Verbal tədris mərkəzi
33
İsalı Rüqəyya 20.02.2011
Sumqayıt şəhəri Verbal tedris
34
İsalı Umrə : 02.02.2012
Sumqayıt şəhəri Verbal tedris
35
İsmayılzadə Məryəm İslam qızı 21.01.2011
AMK İncəsənət Gimnaziyası
36
Kamran Quluzadə Pərviz
11.01.2009
Laçın rayon 20 nömrəli tam orta məktəb
37
Kənan Əhmədov
15 07 2010
Bakı Avropa Liseyi Təsviri Sənət Qaləreyası
38
Kərimli Cəlil Zaur oğlu 17.06.2010
3 N-li Uşaq Gənclər İnkişaf Mərkəzi
39
Könül Xasməmmədova Ceyhun q
03.10.2010
Qazax qalereya dərnək üzvü
40
Maral Tomayeva 15.06.2009 (2)
Panda School tədris mərkəzi
41
Mehdi Səlim Aslan
26.07.2011
171 nömrəli
42
Məryəm Əhmədova Azər 04.10.2012 (2)
188 saylı orta məktəb
43
Nazlı Mikayıllı Seymur 11.02.2012
Lənkəran Şəhər Uşaq Rəssamlıq məktəbi
44
Nəcəfova Zeynəb Seyran qızı 25.07.2011
248 məktəb
45
Nəzrin Cəbrayılova Samir 23.07.2009
Sumqayıt şəhər 1 nömrəli UŞAQ GƏNCLƏR İNKİŞAF MƏRKƏZİ
46
Rəhimova Fidan Araz qızı 09.05.2009
18 nömrəli tam orta məktəb
47
Rəna Həsənli Rauf qızı
31.10.2012
3 nömrəli Uşaq və Gənclər İnkişaf Mərkəzi Nəsimi filialı Rəsm dərnəyi
48
Ruhin Xasməmmədov Ceyhun
22.01.2009
Qazax qalereya dərnək üzvü
49
Samir Xelilov Şamil oglu
14.04.2009
Gərəkli məktəbi
50
Sevgi İbrahimli Elxan
06.07.2013 (1)
Qazax qalereya dərnək üzvü
51
Tanrıverdiyeva Sona Əhmədalı
05 07 2009
ABC tədris mərkəzi
52
Yusubova Mirsəkinə Mircəlal qızı
01.01.2009
Şirvan Dövlət Rəsm Qalereyası

 
VİDEO
XİDMƏTLƏR
Sərgilərin təşkil olunması xidmətlərinə aşağıdakılar daxildir:
Ətraflı oxu
Məqalələrin yazılması
Ətraflı oxu
Dizayn xidmətlərinə aşağıdakılar daxildir:
Ətraflı oxu
Fotoçəkilişlərin aparılmasına aşağıdakılar daxildir:
Ətraflı oxu
Facebook