“Postpandemiya dövründə rəsm qalereyalarının fəaliyyətinin iqtisadi və strateji təhlili” mövzusunda video konfrans keçiriləcək
17.06.2020
Azərbaycan Respublikası Mədəniyyət Nazirliyi, Azərbaycan Dövlət Rəsm Qalereyasının təşkilatçılığı ilə “Postpandemiya dövründə rəsm qalereyalarının fəaliyyətinin iqtisadi və strateji təhlili” mövzusunda 16 iyun saat 14:30-da iqtisadçı mütəxəssis tərəfindən qalereya direktorlarına təlim keçiləcəkdir

A video conference on "Economic and strategic analysis of the activity of art galleries in the post-pandemic period" will be held.
17.06.2020
A video conference on "Economic and strategic analysis of the activity of art galleries in the post-pandemic period" will be organized by the Ministry of Culture of the Republic of Azerbaijan and the Azerbaijan State Art Gallery on June 16, at 14:30.