"Art Management" layihəsi çərçivəsində silsilə vebinarlar davam edir.
Azərbaycan Respublikasının Mədəniyyət Nazirliyi və Azərbaycan Dövlət Rəsm Qalereyasının təşkilatçılığı ilə 1 oktyabr 2021-ci il saat 15:00-da “Art Management” layihəsi çərçivəsində “Müəllif hüquq qanunvericiliyi haqqında” mövzusunda vebinar baş tutacaq.
Layihə çərçivəsində baş tutacaq təlim Azərbaycan Respublikasının Əqli Mülkiyyət Agentliyinin Müəllif-hüquq obyektlərinin qeydiyyatı və hüquq ekspertizası şöbəsinin müdiri Nadirə Bədəlbəyli tərəfindən keçiriləcək.
Art Management” layihəsi çərçivəsində baş tutan vebinarlar barədə məlumatları Azərbaycan Dövlət Rəsm Qalereyasının rəsmi saytı (www.azgallery.az), "Facebook" və "İnstagram" sosial media hesablarından izləmək mümkündür.

A series of webinars continues as part of the Art Management project.
A webinar on "Copyright legislation" will be organized by the Ministry of Culture of the Republic of Azerbaijan and the State Art Gallery of Azerbaijan on October 1, 2021 at 15:00 within the "Art Management" project.
The training will be conducted by Nadira Badalbeyli, Head of the Copyright Registration and Legal Expertise Department of the Intellectual Property Agency of the Republic of Azerbaijan.
Those wishing to participate in the training, which will be held through the application "Zoom", are asked to apply to our e-mail address with registration under the heading "Art Management" ([email protected]).
Information about the webinars held within the project "Art Management" can be found on the official website of the Azerbaijan State Art Gallery (www.azgallery.az), Facebook and Instagram social media accounts.